×

Soutěž byla ukončena.

Jak hlasovat?

Hlasovat můžete třemi způsoby: V profilu vybraného psa kliknete na políčko Hlasuj zde. Budete vyzváni, abyste opsali pouze černé znaky z kontrolního kódu a poté bude Váš hlas započítán. Takto můžete hlasovat pro libovolný počet psů - ovšem pozor, opakovaně hlasovat pro jednoho psa můžete z jedné IP adresy až s odstupem 24 hodin.  Pokud chcete svého psa podpořit ještě výrazněji, klikněte v jeho profilu na pole Pošli SMS. V něm naleznete informace, jak svému psovi poslat 20, 50 nebo dokonce 80 hlasů najednou pomocí SMS zprávy. Třetí možností je poslat psovi 20, 50 nebo 80 hlasů pomocí PayPal. Více informací o této možnosti najdete také po kliknutí na pole Pošli SMS v profilu psa.

Tipy a triky pro soutěžící

Ti zkušenější nezaváhají a zapojí do hlasování nejenom rodinu, ale také všechny své přátele a známé. A pokud jich mají třeba na www.facebook.com dostatek, může to znamenat výraznou výhodu. Neváhejte a využijte všech možností.

Sdílejte svůj profil na Facebooku

Do začátku můžete začít tím, že nasdílíte profil svého psa na svůj Facebook. Jednoduše zkopírujete adresu profilu (http adresu z adresního řádku prohlížeče) a na Facebooku ji vložíte jako odkaz. Nezapomeňte svým přátelům připomenout, že jde o hlasování a chcete, aby pejskovi posílali své hlasy.

Nezapomeňte na klasický e-mail

Odkaz na profil psa můžete samozřejmě poslat klasicky i elektronickou poštou. Tu určitě používáte se svými přáteli, kteří nejsou na Facebooku a není tedy marný nápad jim prostě poslat mail a poprosit je o hlasování. Ať už na vašem vlastním profilu nebo na profilu vašeho favorita.

Je spousta dalších možností, neváhejte

Máte ICQ? Windows Live? Jabber? Google Talk nebo jakoukoliv další vymoženost pro rychlou komunikaci jménem instant messaging? I zde můžete udělat totéž. Vzít adresu profilu psa a poslat ji vašim kontaktům. Totéž platí, pokud používáte jiné sociální sítě (Lidé.cz, Spoluzaci.cz, Libimseti.cz). I tam můžete oslovit své přátele a poprosit je o hlasování. Výrazně tak zvýšíte šanci na úspěch. A o to přece jde.

Pošlete svému favoritovi prémiové hlasy:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody:

Zajistěte svému favoritovi VIP výhody! Pošlete SMS ve tvaru VIPPES ... na číslo 900 11 80, nebo pomocí PayPal.

Vámi zvolený soutěžící jednak získá výhodnou pozici ve VIP boxu, kde ho uvidí více lidí, a jednak budete moci do jeho profilu nahrávat i další fotografie a videa. Zvýšíte tak jeho šanci na výhru!